Napęd do Bram Skrzydłowych Somfy IXENGO L 24V COMFORT PACK io ZESTAW
Opis
Somfy Zestaw Automatyki do Bramy Skrzydłowej IXENGO L 24V Comfort Pack io
Zestaw dostosowany do skrzydeł maksymalnie 4 metry i ciężarze 400 kg.
Gotowy zestaw zawierający wszystko co niezbędne do zautomatyzowania Twojej bramy. Zestaw można dowolnie rozbudowywać o dodatkowe akcesoria zwiększające komfort i bezpieczeństwo codziennego użytkowania bramy skrzydłowej ,w technologii Somfy io.
WYMAGANA INSTALACJA PRODUKTU - TYLKO PO PRZEZ WYSPECJALIZOWANEGO INSTALATORA.
Zestaw zawiera:
- 2 Napędy IXENGO
- Centralkę 3S io
- 2 Piloty zdalnego sterowania Keygo io 4 kanałowe.
- Fotokomórki Master Pro Bitech 1 zestaw.
- Lampa ostrzegawcza Master Pro
- Akumulator awaryjny
- Instrukcja.
Istotne zalety dla konsumentów:
- Odpowiednie dla skrzydeł do 4m / 400 kg
- Docisk w położeniu zamknięcia
- Rozsprzęglanie kluczem indywidualnym
- Łatwa regulacja magnetycznych wyłączników krańcowych
- Pełna funkcjonalność sterowania io
SPECYFIKACJA
- Zestaw do bram skrzydłowych
- Maksymalna szerokość skrzydła 4m/400kg
- Częstotliwość radiowa 868-870 MHz
- Ilość kanałów: Sterowanie otwarciem całkowitym/częściowym: 32 Sterowanie oświetleniem: 4 Sterowanie wyjściem pomocniczym: 4
- Nominalne napięcie 230V
- Stopień ochrony IP44
- Temperatura pracy -20-+60 stopni C
- Gwarancja 5 Lat.
WYMAGANA INSTALACJA PRODUKTU - TYLKO PO PRZEZ WYSPECJALIZOWANEGO INSTALATORA.
Zestaw IXENGO L 24 V io-jest wyspecjalizowanym produktem. Oferujemy kompleksową instalację rolet zewnętrznych i bram z 5 letnią gwarancją, w systemie automatyki SOMFY.
STEROWANIE io - Z nami łatwiej o komfort...

ZESTAW SOMFY IXENGO L 24V io - do bramy skrzydłowej.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Sterowanie Radiowe | Somfy io komunikacja dwukierunkowa - sygnał zwrotny |
| Parametry | Odpowiednie dla skrzydeł do 4m / 400 kg |
| Dodatkowe Opcje | Łatwa regulacja magnetycznych wyłączników krańcowych |
| Częstotliwość radiowa | Częstotliowść radiowa: 868 MHz |
| Maksymalna długość skrzydła | 4m |
| Maksymalny ciężar bramy | 400kg |
| Symbol Produktu | 1216558 |
| Sterowanie | Radiowe |
| Ustawienia krańcowe | Mechaniczne |
| Udźwig nominalny moment obrotowy | 400 |
| Rodzaj | Zestaw napęd Somfy Ixengo |
| Aplikacja | Tahoma |
| Stopień ochrony IP | I |
| Klasa izolacji | I |
| Zgodność CE | CE |
| Dodatkowy atrybut produktu | Rozsprzęglanie kluczem indywidualnym |
