Pilot SOMFY Ysia Patio io — 16 Kanałowy Wbudowany Regulator
dodaj do przechowalni
Opis
Pilot Somfy YSIA PATIO io - 16 Kanałowy pilot
Elegancka Nina dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi jest idealnie dopasowana do twojej dłoni. Dizajnerskie urządzenie wpasowuje się w twoje otoczenie.Wystarczy zdjąć ją z ładowarki i odłożyć aby doładować. Pilot Nina można dodatkowo personalizować wybierając jedną z pośród 4 opcji materiałów, z którego wykonano obudowę.
Istotne zalety dla konsumentów:
Pilot Somfy Ysia Patio io to nowoczesne, intuicyjne i niezawodne urządzenie stworzone do sterowania automatyką zewnętrzną: roletami, markizami, żaluzjami fasadowymi, pergolami, bramami, oświetleniem i ogrzewaniem.
Wyposażony w 16 kanałów oraz technologię io-homecontrol®, zapewnia pełną kompatybilność z systemami Somfy Smart Home.
Prostota użytkowania
-
Sterowanie produktami za pomocą przycisków góra / dół / stop oraz regulatora obrotowego do zarządzania oświetleniem i lamelami.
-
Możliwość ustawienia ulubionej pozycji dla każdego kanału za pomocą przycisku „My” (np. światło na 60% jasności).
-
Czytelne menu i intuicyjna obsługa, znana z serii Situo II.
Niezawodność i trwałość
-
Kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości z automatyczną regulacją jasności, czytelny w ostrym słońcu i w nocy.
-
Wysoka odporność na wstrząsy, upadki, rozpryski wody i promieniowanie UV.
-
Zewnętrzna obudowa o stopniu ochrony IP44, przystosowana do warunków atmosferycznych.
Charakterystyka techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Aplikacje | Bramy garażowe, bramy wjazdowe, markizy, ogrzewanie, oranżerie, oświetlenie, pergole, rolety, żaluzje fasadowe, zewnętrzne rolety tkaninowe, Smart Home |
| Ilość kanałów | 16 |
| Częstotliwość radiowa | 868,7 MHz |
| Zasięg w otwartym terenie | do 250 m |
| Zgodność | CE, UKCA |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Kolor wykończenia | Pure |
| Grubość | 18 mm |
| Technologia komunikacji | io-homecontrol® |
| Zasilanie | 2 × bateria AAA (LR03) |
| Wymiary opakowania | szerokość 42 mm, wysokość 18 mm, długość całkowita 170 mm |
SOMFY YSIA PATIO io Pilot 16 - Kanałowy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Symbol Produktu | 1871289 |
| Sterowanie | Radiowe |
| Ilość kanałów | 16 - kanałów |
| Rodzaj | Pilot do sterowania żaluzjami fasadowymi, pergolami, roletami zewnętrznymi. |
| Aplikacja | Somfy Tahoma oraz Somfy Protect |
| Stopień ochrony IP | IP 44 |
| Częstotliwość radiowa | io-homecontrol® |
| Klasa izolacji | I |
| Zgodność CE | CE |
| Dodatkowy atrybut produktu | Możliwość regulowania kątów lameli |

Wo75
Bardzo dobre rozwiązanie,posiada czujnik temperatury.
*
*Super*