Silnik SIMU T5 EBHz 8/17 Radiowy
dodaj do przechowalni
Opis
Silnik Simu T5 E BHz 8/17 Radiowy
Napędy serii 5 EBHz ze zdalną regulacją wyłączników krańcowych, detekcją przeszkód i oblodzenie oraz informacje zwrotną 230.
WYMAGANA INSTALACJA PRODUKTU - TYLKO PO PRZEZ WYSPECJALIZOWANEGO INSTALATORA.
Istotne zalety dla konsumentów:
- NAPĘD Z WBUDOWANYM DWUKIERUNKOWYM ODBIORNIKIEM RADIOWYM SIMU-BHz monitorowanie instalacji w czasie rzeczywistym bezpośrednio na smartfonie za pomocą Napęd przekazuje swoje położenie do smartfona.
- ELEKTRONICZNY SYSTEM WYŁĄCZNIKÓW KRAŃCOWYCH 4 możliwe sposoby regulacji wyłączników krańcowych (zobacz poniżej).
- FUNKCJA STOP W PRZYPADKU DETEKCJI PRZESZKÓD napęd zatrzymuje się podczas zamykania rolety w przypadku wykrycia przeszkody.
- FUNKCJA DETEKCJI OBLODZENIA napęd zatrzymuje się podczas otwierania, jeżeli roleta jest zablokowana w prowadnicach przez oblodzenie lub dolna listwa jest zablokowana.
- FUNKCJA POZYCJI POŚREDNIEJ istnieje możliwość zapisania w pamięci ulubionej pozycji rolety.
- PROSTE PROGRAMOWANIE ciągłość technologii SIMU-Hz / SIMU-BHz: instalacja i programowanie pozostają takie same jak w przypadku technologii SIMU-Hz.
SPECYFIKACJA
- Zasilanie 230 V
- Stopień ochrony IP44
- Częstotliwość Radiowa 868 MHz
- Moment Obrotowy 8 NM
- Prędkość obrotowa 17 obr/min
- GWARANCJA 5 LAT
WYMAGANA INSTALACJA PRODUKTU - TYLKO PO PRZEZ WYSPECJALIZOWANEGO INSTALATORA.
Sterowanie Radiowe Z nami łatwiej o komfort...

SILNIK SIMU T5 E BHZ 8/17 RADIOWY
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Częstotliwość radiowa | 868.950 MHz |
| Symbol Produktu | 2009210 |
| Sterowanie | Radiowe |
| Ustawienia krańcowe | Elektroniczne |
| Udźwig nominalny moment obrotowy | 8NM |
| Srednica | 50mm |
| Rodzaj | Sterownik do rolet,markiz |
| Prędkość nominalna | 17 obrotów/min |
| Aplikacja | Tahoma Somfy |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Częstotliwość radiowa | 868.950 MHz |
| Klasa izolacji | I |
| Zgodność CE | CE |
| Dodatkowy atrybut produktu | Wbudowana technologia: BHz |
| Maksymalny czas dostawy | 1-2 dni |
