- MECHANICZNE KRAŃCÓWKI - krańcówki ustawiane za pomocą ręcznie regulowanych zakresów.
- KOMUNIKACJA RADIOWA- technologia umożliwiająca komunikację pomiędzy urządzeniami sterującymi i odbiornikami jak i pomiędzy samymi odbiornikami poprzez fale radiowe.
- REPEATER SYGNAŁU - wbudowane moduły w siłownikach radiowych MOBILUS umożliwiają odbieranie, wzmacnianie i przekazywanie sygnałów, dzięki czemu nawet najbardziej oddalone rolety pozostaną pod Twoją kontrolą.
- DWUKIERUNKOWA KOMUNIKACJA - standard komunikacji opierający się na wymianie informacji z i do odbiorników. Umożliwia przesyłanie rozkazów z pilota do siłowników i przekazywanie informacji o ich stanie w kierunku odwrotnym.
Silnik do Rolet MOBILUS M45 MR 15/17 z radiem mechaniczne krańcówki 15NM

Opis
Silnik do rolet Mobilus M45 MR 15/17 z mechanicznymi krańcówkami.Dwukierunkowy moduł radiowy .Układ przeciążenia 15NM/17obr.
Silniki serii MOBILUS M45/MR/15/17 na rurę nawojową Ø 60mm/15NM.Wyspecjalizowany wysokiej jakości silnik.17obr/min.Siłowniki 230 V~, z mechanicznymi krańcówkami, zintegrowanym, dwukierunkowym modułem radiowym i układem przeciążenia.
Użycie automatyki MOBILUS MOTOR zwiększa oszczędność energii. Stosowanie w codziennym życiu rozwiązań energooszczędnych ma pozytywny wpływ na otaczające nas środowisko naturalne.
Istotne zalety dla konsumentów:
Specyfikacja
- Prosta instalacja.
- Szybka, automatyczna procedura detekcji krańcówek.
- Siłowniki 230 V Krańcówki mechaniczne
- Układ przeciążenia.
- Dwukierunkowy moduł radiowy.
- Wbudowany odbiornik radiowy.
- W zestawie mocowania i uchwyty gratis.
- GWARANCJA 5 LAT
Rolety pod pełną kontrolą - Z nami łatwiej o Komfort...
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
Silnik do Rolet FI 60 | Tak |
Sterowanie Przewodowe | Nie |
Sterowanie Radiowe | Tak |
Detekcja Przeszkód | Nie |
Detekcja Oblodzenia | Nie |
Zestaw Adapter - Zabierak | Tak |
Prędkośc obr/min | 17/obr. |
Udżwig NM | 15NM. |
Ustawienia Krańcowe | Mechaniczne |
Parametry | 230V,50Hz |
Dodatkowe Opcje | Dwukierunkowa komunikacja/Repeater sygnału |
Symbol Produktu | M45 MR 15/17 |