Silnik do Rolet NICE ERA ES 1311 Mechaniczne Krańcówki 13NM
dodaj do przechowalni
Opis
Silnik Do Rolet NICE 13NM/11obr Seria ERA E S 1311
Silnik do rolet z mechanicznymi krańcówkami.Idealny do rolet i osłon przeciwsłonecznych.Rozmiar S35mm.Możliwość podłączenia przewodowo lub radiowo za pomocą zewnętrznych central sterujących.Oszczędność czasu i proste połączenie elektryczne.Dzięki podwójnej izolacji,nie ma potrzeby wykonywania uziemienia.Łatwa instalacja -dzięki kompaktowemu uchwytowi za pomocą (click system).
Nice to kompleksowa oferta zaawansowanych technicznie silników do automatyzacji rolet zewnętrznych, żaluzji i markiz. Nieskomplikowane i szybkie programowanie, prostota montażu, wszechstronność i możliwość połączenia urządzeń w jeden spójny system zarządzania automatyką w całym domu za pomocą jednego pilota, to cechy wyróżniające ofertę Nice na rynku.
Istotne zalety dla konsumentów:
- Silnik jest zasilany z sieci elektrycznej 230 V.
- Silnik jest w stanie napędzać roletę podczas Podnoszenia i Opuszczania z pomocą przycisków naściennych (nie znajdują się w opakowaniu).
- Silnik jest wyposażony w system elektromechaniczny, który automatycznie przerywa zasilanie w przypadku, kiedy roleta dociera do ustawionych ograniczników położenia.
- Silnik rurowy jest instalowany wewnątrz rury nawijającej,zewnętrzna strona urządzenia może zostać przymocowana bezpośrednio do boku skrzynki nadokiennej lub wykorzystując specjalne uchwyty wspornika (nie znajdują się w opakowaniu).
- Silnik został zaprojektowany do użytku prywatnego i do pracy okresowej. Gwarantuje w każdym razie ciągły czas pracy maksymalnie 4 minuty.
- Silnik jest wyposażone w wyłącznik krańcowy, który w przypadku przegrzania powodowanego przez nadmierne używanie automatu, automatycznie przerwie zasilanie elektryczne i przywróci je zaraz po powrocie temperatury do normalnych warunków.
- Podczas prac instalacyjnych i regulacyjnych, kiedy nie ma jeszcze połączenia do sieci elektrycznej można sterować siłownik jednostką sterującą.
SPECYFIKACJA PRODUKTU
- Prosta instalacja.
- Cichy i precyzyjny.
- 13NM/11obr.udźwig do25kg.
- Siłowniki 230 V~,
- Montaż rura oktagonalna Ø40
- GWARANCJA 5 LAT
Nice bo ...JAKOŚĆ Tworzy Różnicę...
Z nami łatwiej o Komfort...
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Silnik do Rolet FI 40 | Tak |
| Sterowanie Przewodowe | Tak |
| Sterowanie Radiowe | Nie |
| Detekcja Przeszkód | Nie |
| Detekcja Oblodzenia | Nie |
| Zestaw Adapter - Zabierak | Tak |
| Prędkośc obr/min | 11/obr. |
| Udżwig NM | 13NM./25Kg. |
| Ustawienia Krańcowe | Mechaniczne |
| Parametry | 230V,50Hz |
| Symbol Produktu | E S 1311 |

Rysiek
Miałem dwa napędy yooda niestety po 6 latach padły 35s-10 no właściwie jeden po drugim. Nie prowadzę żadnej antyreklamy. Kultura pracy tego akurat jest ok jest dużo cichszy zdecydowanie. Wykonania nie oceniam bo jest w porządku trwałość jest najważniejsza zobaczymy. Uważam że to kwestia gustu zakładając że bym zalozył drugi yooda wyszło by kasowo to samo i daj Bóg z 12 lat pracy średnio.
Wojtek
Zdecydowanie,jeśli silnik przewodowy na rurę FI 40mm to Nice ES.Również polecam.