Silnik do rolet Becker L120/11HK Awaryjne Otwieranie NHK Mechaniczne Krańcówki
dodaj do przechowalni
Opis
Silnik BECKER L120/11HK Awaryjne Otwieranie 120NM Mechaniczne Krańcówki.
Podstawowa technologia, klasyczny sposób ustawiania krańcówek. Główka silnika może zostać zakryta. Korzystaj w pełni:Przy automatyzacji rolet z produktami BECKER, wszystkie rozwiązania stoją dla Ciebie otworem. Przewodowy system oferuje bogactwo napędów i sterowań:od korzystnych cenowo rozwiązań z funkcjami podstawowymi, aż do zaawansowanych rozwiązań dla najbardziej wymagających Klientów.
STEROWANIE KLAWISZOWE - możliwość sterowania pracą siłownika klawiszem za pomocą połączenia przewodowego.
MECHANICZNE KRAŃCÓWKI - krańcówki ustawiane za pomocą ręcznie regulowanych zakresów.
MANUALNA PRZEKŁADNIA - umożliwia załączenie do siłownika korby i ręczne poruszanie napędem.
Istotne zalety dla konsumentów:
- Mechaniczne krańcówki.
- Montaż rura oktagonalna Ø70/Ø125mm.
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem.
- Silnik BECKER 120NM/11obr.
- Długość przewodu 3m.
- Wbudowany system awaryjnego otwierania.
- Ochrona przed przegrzaniem.
- Becker 2120 040 100 0
- GWARANCJA 5 LAT.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Silnik do Rolet FI 70 | FI 70/125 |
| Sterowanie Przewodowe | Tak |
| Zestaw Adapter - Zabierak | Tak |
| Awaryjne Otwieranie NHK | Tak manualne otwieranie awaryjne |
| Prędkośc obr/min | 11/obr. |
| Udżwig NM | 120NM. |
| Ustawienia Krańcowe | Mechaniczne |
| Parametry | 230V AC50Hz |
| Dodatkowe Opcje | Moc przyłączeniowa 435W |
| Wymagane wieszaki blokady | Nie |
| Symbol Produktu | 2120 040 100 0 |
| Sterowanie | Przewodowe |
| Ustawienia krańcowe | Mechaniczne |
| Srednica | 58 mm |
| Prędkość nominalna | 11 obrotów |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa izolacji | II |
| Zgodność CE | CE |
| Dodatkowy atrybut produktu | Awaryjne Otwieranie NHK |
